Největší atletický úspěch


Republikové finále atletického čtyřboje

Naše Gymnázium Bystřice nad Perštejnem dosáhlo historického úspěchu na republikovém finále atletického čtyřboje žáků tercie a kvarty, které se konalo v Holešově. Naše škola obsadila vynikající třetí místo. Tento úspěch je výsledkem skvělé týmové práce a vynikajících individuálních výkonů.


Tým reprezentovali tito žáci: Malaska, Dufek, Janeček, Navrátil a Rössler. Výjimečné individuální výkony předvedli zejména Malaska a Dufek, kteří v soutěži jednotlivců obsadili 5. a 6. místo.


Pepík Dufek se stal vítězem disciplíny vrh koulí výkonem 13,72 metrů. Honzík Malaska se blýskl třetím místem v běhu na 1000 metrů s úžasným časem 2:52.


Všechny kluky chceme moc pochválit za vzornou reprezentaci naší školy a za jejich odhodlání a úsilí. Zvláštní zmínku si zaslouží také Dominik Čech, který se bohužel na soupisku pro republikové finále nedostal, ale významně přispěl k postupu našeho týmu z krajského kola.


Gratulujeme celému týmu a těšíme se na další úspěchy!


Media-8