Anglický jazyk

Anglický jazyk

Zde se dozvíš, jak se učíme cizí jazyky. Tady v Bystřici nad Pernštejnem bereme výuku opravdu vážně, ale zároveň chceme, aby naši studenti měli možnost užít si poznání, zábavu a třeba i dobrodružství.


Naše učebny jsou moderně vybavené a učitelé tě výborně připraví k maturitě. Věříme totiž, že angličtina není jen jazyk, ale také klíč k otevření dveří do celého světa.


Kromě běžné výuky angličtiny pro tebe máme spoustu zajímavých aktivit. Můžeš se účastnit mezinárodních jazykových zkoušek na vysoké úrovni, a když budeš chtít poznat nové kamarády a kultury, můžeš se zapojit do programu Erasmus +. To je takové mezinárodní dobrodružství!


Každý rok organizujeme skvělé výlety do Velké Británie, kde si procvičíš angličtinu, poznáš nová místa a zjistíš, jak vypadá každodenní život v Británii. Navíc máš možnost soutěžit v různých konverzačních soutěžích a dokázat, že máš na to, změřit síly se studenty z jiných škol. Máme tu šikovné studenty, kteří se účastnili projektu EPAS, soutěže Ideathon, či S Vysočinou do Evropy a někteří dokonce strávili prázdniny na vzdělávacím pobytu ve Velké Británii!


Studium u nás není jen o sezení ve školních lavicích, ale o objevování nových možností a příležitostí. Takže pokud chceš, dej nám šanci otevřít ti dveře do světa. Těšíme se na tebe a na společné dobrodružství! Poznej více a podívej se na fotky a články, věnované angličtině.