Matematika


Matematika

Pokud tě matematika baví a zajímá, máme pro tebe na našem gymnáziu připravené skvělé možnosti, které tě určitě nadchnou. U nás se matematika nejenom učí, ale prožívá se naplno! Naši učitelé se snaží propojovat matematiku s reálným životem a každodenními situacemi, aby ti byla co nejblíž a byla pro tebe smysluplná. 


Pokud se chceš v matematice zdokonalovat, můžeš se zúčastnit matematicko-fyzikálního kroužku, který tě připraví na Matematickou olympiádu. A věř nám, naše škola má skvělé výsledky, na které můžeme být hrdí!
 

Ale to není vše! Máme pro tebe připravené další soutěže jako Pythagoriádu, Matematického klokana a soutěž Mates, kde můžeš rozvíjet svoji soutěživost, logické myšlení a bavit se při řešení matematických úloh. 

A co třeba Internetová matematická olympiáda? To je týmová soutěž, která probíhá nejen u nás, ale i na Slovensku, a dá ti možnost ukázat své schopnosti na mezinárodní úrovni! Nezapomeňme ani na Logickou olympiádu, která je propojením matematiky a výpočetní techniky a nabízí
ti možnost zkoumat matematiku z nového úhlu pohledu.

Ať už jsi v jakémkoliv věku, naše výuka matematiky je plná zábavy
a interaktivních aktivit. Využíváme moderní technologie jako tablety, v hodinách pracujeme s počítačovými programy, abychom ti pomohli lépe pochopit probíranou látku a procvičit si ji zábavnou formou.
 

A pro ty, jež se chtějí hlouběji věnovat matematice a připravit se na technicky zaměřené předměty, máme speciální seminář, který je naučí vše potřebné a připraví na budoucí výzvy.

Nezapomeňme ani na seminář k přípravě na maturitu z matematiky, který je důležitým krokem k úspěšnému ukončení tvého středoškolského vzdělání.

Těšíme se, že rozšíříš řady milovníků matematiky na naší škole! IMG-3992