Tělesná výchova

Tělesná výchova

Vítej v předmětu tělesná výchova, kde sport a pohyb nejsou jen povinností, ale skvělou příležitostí pro objevování nových dovedností a radosti z fyzické aktivity! Naše hodiny probíhají na jaře a podzimu v Atletickém areálu Tomáše Dvořáka, kde máme výborné podmínky pro všechny sporty a atletiku. V zimě cvičíme ve Sportovní hale, kde využíváme tělocvičny, posilovnu a bazén. V průběhu výuky si naši studenti vyzkouší i další sportoviště našeho města: zimní stadion, venkovní koupaliště, beach volejbal, tenisové kurty, workout, in-line brusle a jiné.

V našich hodinách věříme, že pohyb není jen nutností, ale také zábavou. Každý rok podnikáme lyžařské kurzy a cyklistické kurzy. Naučíme tě nejen technikám lyžování a cyklistice, ale také ti představíme krásy pohybu v přírodě a poznáš své spolužáky mimo školní lavice.


Soutěžení je pro nás nejen příležitostí k prokázání tvých dovedností, ale také k budování týmového ducha. Účastníme se okresních a krajských kol soutěží v atletice, florbale, basketbale, volejbale, stolním tenise či fotbale, což ti umožní prozkoumat různé sporty a najít ten pravý pro sebe.


A pokud jde o zvýšení fyzické aktivity, neboj se! Naučíme tě jednoduchým a zábavným způsobem, jak začlenit pohyb do tvého každodenního života. Zjistíš, že pohyb není jen cvičením, ale také způsobem, jak si užít radost z pohybu a posílit své tělo a mysl.

Připoj se k nám a objev, jak tělesná výchova může být nejen prospěšná pro tvé zdraví, ale jak může být také nekonečně zábavná!IMG-0771