Tereza Praislerová vyhrála národní kolo soutěže Enersol


Vítězství v soutěži Enersol

Je to téměř měsíc, co jsme se radovali z obrovského úspěchu Terezky Praislerové, která se svojí prací Farmaka ve vodním prostředí historicky poprvé za GYBNP vyhrála krajské kolo soutěže Enersol v kategorii Enersol a inovace. 

Díky tomu se jí podařilo postoupit do kola národního, které se uskutečnilo ve dnech 21. a 22.3. na Fakultě chemicko-technologické Univerzity Pardubice. Zde proti ní stálo 10 soupeřů, 10 vítězů z ostatních krajů. 

️Poté, co odprezentovala svoji práci, nikdo z 200 posluchačů v sále nepochyboval, že před ním stojí osobnost, o které v budoucnu ještě uslyšíme. 

Její kultivovaný projev, vysokou odbornost a milé vystupování ocenila i porota a Terezka Praislerová ZÍSKALA 1. MÍSTO i v národním kole! Pohár pro celkového vítěze soutěže Enersol v kategorii Enersol a inovace tak putuje na GYBNP! A aby toho nebylo málo, zbylé dvě kategorie vyhráli také studenti z Vysočiny! Proto tímto gratulujeme i přátelům z AGTS Bystřice nad Pernštejnem a GVI Ledeč nad Sázavou

Abyste si mohli dokreslit obrázek, jak výjimečnou studentkou Terezka je, představte si, že ten stejný den ráno postoupila i na krajskou přehlídku SOČ! Nechceme to zakřiknout, ale je dost možné, že výčet jejich úspěchů v tomto roce ještě není u konce. Takže držme palce!
Enersol není jen o psaní odborné práce a její prezentování! S Enersolem soutěžící navštěvují i nevšední místa. Tentokrát jsme návštívili architektonickou památku Automatické mlýny a Gočárovu galerii v Pardubicích.

.