Atletický čtyřboj - okresní kolo

Postup atletů do kraje!

Dne 28.5. 2024 se ve Velkém Meziříčí konalo okresní kolo Atletického čtyřboje ve IV. kategorii.

Naši školu reprezentovala pětičlenná družstva chlapců i dívek.

Za žáky: Jan Malaska, Jan Rossler, Štěpán Janeček, Tomáš Navrátil a Josef Dufek.

Za žákyně: Isabel Krbůšková, Taťána Dobešová, Barbora Křenková, Světlana Horáková a Natálie Priesnitzová.

Každý sportovec závodil ve čtyřech disciplínách - ve sprintu, vytrvalosti, ve skoku vysokém či do dálky a ve vrhu koulí nebo hodu míčkem.

Našim atletům se vedlo velmi dobře, čemuž odpovídá skvělé umístění.

Družstvo chlapců v silné konkurenci devíti dalších týmů obsadilo 1.místo s postupem do krajského kola v Třebíči.

Družstvo dívek se nezaleklo natrénovaných soupeřek a umístilo se na 3.místě z celkových osmi.

Oceněni byli i jednotlivci dle celkového počtu bodů. Bronzovou příčku získal Jan Malaska a stříbrnou pozici obdržel Josef Dufek.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme mnoho dalších úspěchů v atletice.